Základní informace

  • Termín: 14.-17.6.2023 (začátek i konec v 18:00)
  • Byrokratické kolečko: 14.6.2023 od 14 hodiny do 18:00
  • Cena: odvíjí se od zvolené role a registrační vlny
  • Lokace: bývalá raketová základna Leskovec (mapa)

Důležité odkazy: Uživatelská příručka (číst) | Co je to LARP? (číst) | FAQ (číst) | Příběh (číst).. Pokud si vše na webu přečetl a stále máš otázky můžeš nás kontaktovat a napsat nám.

Post-apokalyptický larpová akce ASTEROID se odehraje v prostorách bývalé raketové základny Leskovec nedaleko Opavy v obci Březová. Pohyb je limitován pouze na prostory základny.

Během hry se používají zbraně určené pro airsoft (nejsou však nutné pro účast na larpu) a gumové a larpové nože. V této spojitosti je nutné během celé hry mít nasazené ochranné brýle, aby nedošlo ke zranění. Pyrotechnika je ve hře zakázaná. Povoleny jsou jen speciální herní granáty značky TAGINN, které jsou do hry dodávány přímo organizátory a je jich omezený počet. Více informací v našem článku.

Začátek akce je vždy ve specifickou hodinu a končí za 72 hodin, druhý ročník začíná v 18:00. Před samotným začátkem akce proběhne takové byrokratické kolečko, kde dojde ke kontrole registrace, zbraně a kostýmu. Také, ale i zkouška z pravidel, tak pozor na to. Klidně můžete dorazit dřív, nic se neděje. Nenechávejte však příjezd na poslední chvíli, proces v takovém počtu nebude snadný pokud se vás sejde najednou větší počet. Pak je hodinka organizační pauza a jedeme !

Co se týče cen tak tam je to odstupňováno podle registračních vln. V první vlně začínáme na 1500 Kč, v druhé 1700 Kč a nakonec ta třetí, tam už je to za 1900 Kč. U atmosférických a CP rolí je cena neměná po celou dobu a to pouhých 1250 Kč pro atmosférické postavy a 600 Kč pro CP role. Samozřejmě tady máme i mechanismus storno poplatků při zrušení registrace po jejím uhrazení.

K parkování se využívá příjezdová cesta k areálu. Nicméně vzhledem k délce cesty apelujeme na vás, aby jste dorazili v co nejmenším počtu aut (přeci jen míst v autě je více než jedno). Pomůžete nám. Vše bude na místě dostatečně označeno.

Platební údaje

Číslo bankovní účtu: 1031096708 / 5500 (RFB)
IBAN: CZ1255000000001031096708
Variabilní symbol: DDMMRRRR (vaše datum narození)
Poznámka: e-mailová adresa, kterou jsi registroval

Platby vždy zasílejte v CZK (českých korunách), platby v EUR nemůžeme přijmout, děkujeme za pochopení.

Do zprávy pro příjemce uveď email, který byl uveden v registraci a variabilní symbol datum narození ve tvaru DDMMRRRR. Jedná se o identifikační znak, abychom mohli platbu správně přiřadit. Měj trpělivost platby nemáme možnost spárovat ihned a může to chvíli trvat. Hned jak platbu spárujeme odešleme ti informační e-mail s potvrzením úhrady.

Pokud je to možné, posílejte prosím úhradu registrační částky z českých bankovních účtů. Týká se to tedy především hráčů ze Slovenska. Při případném navrácení platby si totiž naše banka účtuje značné poplatky za zahraniční platby, které pak hradíme z vlastního. Děkujeme za pochopení.

Storno zaplacené registrace

Pakliže nebude po skončení druhé vlny registrací registrováno 60 hráčů, včetně jejich uhrazených registračních poplatků, akce se může zrušit z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžeš, nenechávej registraci na poslední chvíli. Jestli by k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace bylo z Vaší strany ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek. Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné. V případě první registrační vlny vracíme 70% částky, u druhé vlny je to 60% a u třetí už pouze 50% z celkové částky.

Ceny registrací

  • První vlna registrací a předregistrace: 1.500 Kč
  • Druhá vlna registrací: 1.700Kč
  • Třetí vlna registrací: 1.900 Kč
  • Atmosférické role: 1.250 Kč (celou dobu)
  • CP role: 600 Kč (celou dobu)