Základní informace

  • Termín: 14.-17.6.2023 (začátek i konec v 18:00)
  • Byrokratické kolečko: 14.6.2023
  • Cena: odvíjí se od zvolené role a registrační vlny
  • Lokace: bývalá raketová základna Leskovec (mapa)

Důležité odkazy: Uživatelská příručka (číst) | Co je to LARP? (číst) | FAQ (číst) | Příběh (číst).. Pokud si vše na webu přečetl a stále máš otázky můžeš nás kontaktovat a napsat nám.

Post-apokalyptický larpová akce ASTEROID se odehraje v prostorách bývalé raketové základny Leskovec nedaleko Opavy v obci Březová. Pohyb je limitován pouze na prostory základny.

Během hry se používají zbraně určené pro airsoft (nejsou však nutné pro účast na larpu) a gumové a larpové nože. V této spojitosti je nutné během celé hry mít nasazené ochranné brýle, aby nedošlo ke zranění. Pyrotechnika je ve hře zakázaná.

Začátek akce je vždy ve specifickou hodinu a končí za 72 hodin, druhý ročník začíná v 18:00. Před samotným začátkem akce proběhne takové byrokratické kolečko, kde dojde ke kontrole registrace, zbraně a kostýmu. Také, ale i zkouška z pravidel, tak pozor na to. Klidně můžete dorazit dřív, nic se neděje. Nenechávejte však příjezd na poslední chvíli, proces v takovém počtu nebude snadný pokud se vás sejde najednou větší počet. Pak je hodinka organizační pauza a jedeme !

Co se týče cen tak tam je to odstupňováno podle registračních vln. V první vlně začínáme na 1500 Kč, v druhé 1700 Kč a nakonec ta třetí, tam už je to za 1900 Kč. U atmosférických a CP rolí je cena neměná po celou dobu a to pouhých 1250 Kč pro atmosférické postavy a 600 Kč pro CP role. Samozřejmě tady máme i mechanismus storno poplatků při zrušení registrace po jejím uhrazení.

K parkování se využívá příjezdová cesta k areálu. Nicméně vzhledem k délce cesty apelujeme na vás, aby jste dorazili v co nejmenším počtu aut (přeci jen míst v autě je více než jedno). Pomůžete nám. Vše bude na místě dostatečně označeno.

Platební údaje

Číslo bankovní účtu: 1031096708 / 5500 (RFB)
IBAN: CZ4761000000001031096708
Variabilní symbol: DDMMRRRR (vaše datum narození)
Poznámka: e-mailová adresa, kterou jsi registroval

Platby vždy zasílejte v CZK (českých korunách), platby v EUR nemůžeme přijmout, děkujeme za pochopení.

Do zprávy pro příjemce uveď email, který byl uveden v registraci a variabilní symbol datum narození ve tvaru DDMMRRRR. Jedná se o identifikační znak, abychom mohli platbu správně přiřadit. Měj trpělivost platby nemáme možnost spárovat ihned a může to chvíli trvat. Hned jak platbu spárujeme odešleme ti informační e-mail s potvrzením úhrady.

Pokud je to možné, posílejte prosím úhradu registrační částky z českých bankovních účtů. Týká se to tedy především hráčů ze Slovenska. Při případném navrácení platby si totiž naše banka účtuje značné poplatky za zahraniční platby, které pak hradíme z vlastního. Děkujeme za pochopení.

Storno zaplacené registrace

Pakliže nebude po skončení druhé vlny registrací registrováno 60 hráčů, včetně jejich uhrazených registračních poplatků, akce se může zrušit z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžeš, nenechávej registraci na poslední chvíli. Jestli by k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace bylo z Vaší strany ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek. Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné. V případě první registrační vlny vracíme 70% částky, u druhé vlny je to 60% a u třetí už pouze 50% z celkové částky.

Ceny registrací

  • První vlna registrací a předregistrace: 1.500 Kč
  • Druhá vlna registrací: 1.700Kč
  • Třetí vlna registrací: 1.900 Kč
  • Atmosférické role: 1.250 Kč (celou dobu)
  • CP role: 600 Kč (celou dobu)