Registrace

Registrace ukončeny, děkujeme.

Nejdříve čti, pak se registruj. Odkaz na registrační formulář je na konci stránky. Nepřehlédneš to.

  • Termín: 14.-17.6.2023 (začátek 18:00)
  • Byrokratické kolečko: 14.6.2023 (od 14 hodiny do 18:00)
  • Lokace: bývalá raketová základna Leskovec (mapa)

Registrovat se na akci je snadné, zvládneš to i ty. Co je k tomu, ale potřeba?

  1. Přečtené webovky ať sakra víš o co jde.
  2. Vybráno na čí straně chceš stát, tím myslím frakci a nebo konkrétní roli.
  3. Zaregistrovat se přes náš formulář plný otravných otázek.
  4. No a hlavně tu registraci zacvakat, to dá rozum.

Registrace probíhá ve třech vlnách v různých termínech, podrobnosti najdeš dole. Čím víc budeš otálet tím víc tě to bude stát tak neváhej. Pokud nestihneš registraci zaplatit do konce dané vlny, v které jsi se registroval, tvá registrace se ruší a musíš to zkusit v té další. Musíš nás pochopit, nemůžeme ti to místo držet pořád. Na svou příležitost registrovat se včas čekají i jiní. Holt apokalypsa, kdo zaváhá nežere a to u nás platí dvojnásob.

Jakmile dostaneme prachy spárujeme platbu s registrací a dostaneš od nás potvrzení (nebo pohled z Karibiku). Párování plateb provádíme průběžně, takže nemusíš hned panikařit když druhý den po platbě nebude na tvém emailu potvrzení. Potom ti náhodně bude přidělena postava odpovídající tvé registraci, pokud jsi si nevybral konkrétní roli, tam je to jasné. Konkrétní role si lze vybrat pouze u osadníků nebo atmosférických postav. Jinak je tomu u hráčů z předchozích ročníků, ti mají šanci v předregistraci si zvolit stejnou postavu. No a to je vše. Říkám ajn cvaj. Všechny ty hrůzné informace co jsi nám o sobě dal podléhají tomu GDPR.

Musíš si samozřejmě ještě spíchnout nějaký kostým podle toho co jsi si zvolil za roli nebo frakci a sehnat kvér, ten sice není podmínkou, ale dobře ti radím, budeš rád aspoň za pistoli. Doporučujeme i ten nůž. No a naučit se postavu. Pak už je to na tobě jak se s tím vším popereš na místě.

Nic extra sebou netahej. Jídlo, voda, munice jsou herní (to si však musíš zasloužit) a tudíž cokoliv si přineseš navíc ti sežereme a vypijeme my na tvou počest. Samozřejmě pokud potřebuješ pravidelně brát nějaké medikamenty tak ty si sebou rozhodně vezmi. Pokud si nejsi jist co se ti bude hodit pro přežití mrkni na uživatelskou příručku. Nějaké drobnosti koupíš pak i u nás na trhu, tady najdeš takový malý výčet toho co můžeš čekat.

Pokud máš teda zájem o něco trochu nevšedního máme na výběr pár zodpovědných funkcí v podobě atmosférických rolí a nebo jsou tady CP role. Tak pokud máš na to koule, nebo to druhé tak si klidně rovnou něco vyber.

Jestli jsi zapomněl jaké jsou platební údaje pro tvou registrace, tak podrobnosti jak uhradit platbu najdeš v základních informacích. Stejně tak co do platby zadat, abychom jí správně spárovali. Platby musí být vždy provedeny ve stejné vlně co samotná registrace, jinak by to nedávalo smysl.

Pokud je to možné, posílejte prosím úhradu registrační částky z českých bankovních účtů. Týká se to tedy především hráčů ze Slovenska. Při případném navrácení platby si totiž naše banka účtuje značné poplatky za zahraniční platby, které pak hradíme z vlastního. Děkujeme za pochopení.

Pakliže nebude po skončení druhé vlny registrací registrováno 60 hráčů, včetně jejich uhrazených registračních poplatků, akce se může zrušit z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžeš, nenechávej registraci na poslední chvíli. Jestli by k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace bylo z Vaší strany ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek. Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné. V případě první registrační vlny vracíme 70% částky, u druhé vlny je to 60% a u třetí už pouze 50% z celkové částky.

REGISTROVÁNO: 102 ze 120

Uvedená čísla u frakcí jsou v poměru aktuální volná místa k celkovému možnému počtu hráčů. U celkové registrace číslo značí kolik již je registrováno hráčů celkem a to včetně CP a ATM rolí. Pokud je první číslovka nula, je již frakce plně obsazená a není již možné se do ní registrovat.

0/170/510/248/260/40/49/30