Registrace

TŘETÍ VLNA REGISTRACÍ SPUŠTĚNA DO 12.6.2024

POZOR! Potřebujeme nutně naplnit registrační limity a to hlavně hráči do frakcí Modré přilby, Nový věk a rodina Rothschildů.

Nejdříve čti, pak se registruj. Odkaz na registrační formulář je na konci stránky. Nepřehlédneš to.

  • Termín: 26.-29.6.2024 od 18 hodin
  • Byrokratické kolečko: před započetím akce
  • Lokace: bývalá raketová základna Leskovec (mapa)
  • Cena: ceník najdeš na konci stránky
  • Afterparty: po skončení akce (každý má nárok na klobásku a dojíst vše co zbylo)

Registrovat se na akci je snadné, zvládneš to i ty. Co je k tomu, ale potřeba?

  1. Přečtené webovky ať sakra víš o co jde.
  2. Vybraná herní postava a s tím spojená frakce nebo skupina.
  3. Zaregistrovat se přes náš formulář plný otravných otázek.
  4. No a hlavně tu registraci zacvakat, to dá rozum.

Registrace probíhá ve třech vlnách v různých termínech, podrobnosti najdeš dole. Čím víc budeš otálet tím víc tě to bude stát tak neváhej. Pokud nestihneš registraci zaplatit do konce dané vlny, v které jsi se registroval, tvá registrace se ruší a musíš to zkusit v té další. Musíš nás pochopit, nemůžeme ti to místo držet pořád. Na svou příležitost registrovat se včas čekají i jiní. Holt apokalypsa, kdo zaváhá nežere a to u nás platí dvojnásob.

Jakmile dostaneme prachy spárujeme platbu s registrací a dostaneš od nás potvrzení (nebo pohled z Karibiku). Párování plateb provádíme průběžně, takže nemusíš hned panikařit když druhý den po platbě nebude na tvém emailu potvrzení. Potom ti bude přidělena postava odpovídající tvé registraci, pokud jsi si nevybral konkrétní roli, tak ti nějakou přiřadíme. Konkrétní role si můžeš vybrat z klasických herních postav a nebo těch atmosférických. Případně CP rolí, ale tam už je to o něčem jiném. V případě předregistrací mají účastníci předchozích ročníku si tak pojistit účast na dalším ročníku a svou postavu z minula. Všechny ty hrůzné informace co jsi nám o sobě dal podléhají tomu GDPR.

Musíš si samozřejmě ještě spíchnout nějaký kostým podle toho co jsi si zvolil za roli nebo frakci a sehnat kvér, ten sice není podmínkou, ale dobře ti radím, budeš rád aspoň za pistoli. Doporučujeme i ten nůž. No a naučit se postavu. Pak už je to na tobě jak se s tím vším popereš na místě.

Nic extra sebou netahej. Jídlo, voda, munice jsou herní (to si však musíš zasloužit) a tudíž cokoliv si přineseš navíc ti sežereme a vypijeme my na tvou počest. Samozřejmě pokud potřebuješ pravidelně brát nějaké medikamenty tak ty si sebou rozhodně vezmi. Pokud si nejsi jist co se ti bude hodit pro přežití mrkni na uživatelskou příručku. Nějaké drobnosti koupíš pak i u nás na trhu, tady najdeš takový malý výčet toho co můžeš čekat.

Jestli jsi zapomněl jaké jsou platební údaje pro tvou registrace, tak podrobnosti jak uhradit platbu najdeš v základních informacích a taky samozřejmě ve FAQ. Stejně tak co do platby zadat, abychom jí správně spárovali. Platby musí být vždy provedeny ve stejné vlně co samotná registrace, jinak by to nedávalo smysl. Neuhrazená registrace pak propadá a je nutné jí případně provést znovu.

Pokud je to možné, posílejte prosím úhradu registrační částky z českých bankovních účtů. Týká se to tedy především hráčů ze Slovenska. Při případném navrácení platby si totiž naše banka účtuje značné poplatky za zahraniční platby, které pak hradíme z vlastního. Děkujeme za pochopení.

Do konce druhé vlny registrací musí být registrováno 70 hráčů (třetí ročník má výjimku, čtěte článek), včetně jejich uhrazených registračních poplatků, akce se může zrušit z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžeš, nenechávej registraci na poslední chvíli. Jestli by k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace bylo z Vaší strany ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek. Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné. V případě první registrační vlny vracíme 70% částky, u druhé vlny je to 60% a u třetí už pouze 50% z celkové částky.

REGISTROVÁNO: 66 ze 145

Uvedená čísla u frakcí jsou v poměru zabraná místa k celkovému možnému počtu hráčů. U celkové registrace číslo značí kolik již je registrováno hráčů celkem a to včetně ATM rolí. Pokud je první číslo shodné s tím za lomítkem, je frakce plná a není možné se již do ní registrovat.

6/175/56/2415/266/74/44/413/30

Platný ceník registrací pro třetí ročník postapo larpu ASTEROID probíhající v roce 2024. Ceny jsou neměnné a jejich splatnost se váže k délce doby příslušné registrační vlny.

Přejít nahoru