CP role

CP role ti nabízejí jedinečnou možnost jak zažít hru jinak. Tyto role, jsou klíčové pro dotvoření atmosféry hry a podporují herní mechanismy či dějovou linku. Často nejsou vázáni běžnými herními pravidly a mechanikami, jsou zde pro to, aby v daný okamžik na daném místě, svou rolí vytvořili nějaký okamžik nebo situaci a pak zase zmizeli. Aby příště byli někým jiným. Taková univerzální postava pro rozmary organizátorů, za to množství různorodé zábavy.

Volné CP role

Pro třetí ročník budeme potřebovat hned několik CP rolí a to nejen pro běžné zastoupení jak bývá zvykem, ale i jako osazenstvo obchodní stanice Mošnov. V rámci obchodní stanice půjde o různé náhodné obchodníky či pocestné se zajímavým dialogem nebo herním úkolem, ale taky o lovce odměn nebo jen o někoho s kým si hráč může dát partičku karet, domina nebo kostek. Co se týče obsahu a kostýmu těchto rolí je zde velmi volná ruka v tvorbě, limitem je pouze zasazení a příběh samotné hry. I přesto bude však lepší vlastní obsah konzultovat s ORG týmem. Pokud nic nemáš, něco ti určitě dohodíme, teda kromě kostýmu.

U běžných CP rolí půjde o klasické ztvárnění nějakých záporáků nebo jednoúčelných postav pro vytvoření scénky či atmosféry podle požadavků hry. Je zde i určitá volnost, pokud nebude tvá CP role zapotřebí a vše poběží jako na drátkách tak se klidně můžeš jít zapojit do hry a užít si atmosféru.

Limit pro počet CP rolí není pevně stanoven a bude se operativně upravovat podle potřeb a průběhu registrací. Minimální námi požadovaný počet je 15 CP hráčů, byli bychom však rádi za víc. Pokud v rámci registrací je možnost registrace CP není stav naplněn. Pakliže možnost zmizí je stav plný, situace se však může změnit a pokud máš zájem doporučujeme možnost registrace pravidelně sledovat.

TIP – Je vhodné, aby měl každý k dispozici vysílačku PMR či UHF, pro snažší komunikaci a organizaci. Ideální je i mít víc než jeden kostým, případně mít alespoň více variant jednoho, aby se daly různé role rozlišti vizuálně a hra tak byla pestřejší.

Cena registrace do CP role je po celou dobu registrací neměnná. Bez ohledu na to, v které registrační vlně byla registrace vytvořena.

Specifické CP role

Tyto role vyžadují specifické kostýmy a náplň, které je potřeba brát v potaz. Pakliže dané CP nebude zapotřebí ve své roli, může vstoupit do hry jako jiná role dle potřeby nebo dle vlastního uvážení (role po dohodě s ORGy). Je tedy vhodné mít k dispozici více než jeden kostým. Bandité jsou stálá CP frakce pro tento ročník a členové obchodní stanice budou zapotřebí vždy v době otevření stanice.

  • vůdce banditů
  • banditi (blíže nespecifikovaný počet)
  • kontraktor zásob Filipe (obchodní stanice)
  • lovec hlav Nova (obchodní stanice)
  • obchodník Tadeus (obchodní stanice)
  • provianťák Sirka (obchodní stanice)
  • ochranka Toncek a Boček (obchodní stanice)

Rolí je více nejsou však blíže specifikovány a budou závislé na potřebě samotné hry a děje.

Přejít nahoru