Chci pomoct

Chceš nám pomoct s hrou? Je zde několik způsobů jak se aktivně zapojit a pomoct nám s hrou a zpříjemnit lidem zážitek ze hry. Jedním ze základních způsobů je ztvárnění nějaké z atmosférických postav, které jsou pro hru podstatné a zároveň si i zahraješ. Svobodu máš takřka stejnou jako každý jiný hráč, ale tvá zodpovědnost spočívá v roli a jejím určení, třeba obchodník nebo bard. Nemusíš být k dispozici 24/7, ale lidi by měli šanci s tvou postavou interagovat a využívat její potenciál.

Druhá možnost jsou CP role. Tyto role nejsou mnohdy předem určené. Můžeš se aktivně účastnit hry, ale když to bude potřeba, budeš muset být k dispozici a hrát postavu, kterou situace vyžaduje. Ať už je to nově příchozí do osady, který bude mít jen za úkol vyvolat v daný okamžik rozruch nebo pobuda co se v noci pokusí přepadnout a okrást několik osadníků atd.

Třetí možností je něco čemu říkáme OBLÁČEK nebo ŠEDÁ MYŠKA. Jsou to lidi co jsou nedílnou součástí hry a mechanik, ale „nejsou vidět“. Je to organizační výpomoc, člověk si nezahraje, ale nám velmi pomůže. Doplňování zásob, kontrola mrtvých schránek nebo herních předmětů či průběh nějaké herní mechaniky. Nebo jen přines/odnes výzvy. Tato pomoc je opravdu absolutně dobrovolná a je jen na svědomí a dobrotě každého zájemce. Takovýto člověk zde nemusí být ani celou hru, každá pomoc je dobrá. Zapotřebí je jen reflexní vesta a ochranné brýle, ale i to můžeme zajistit bude-li to potřeba. Pokud máš zájem napiš nám e-mail a domluvíme se.

Přejít nahoru