Obchodní stanice Mošnov

Obchodní stanice byla založena na popud Rychtáře z osady Cyril společně s Baronkou a dalšími dobrovolníky. Jako výchozí lokaci pro vybudování opevněné obchodní stanice si vybrali opuštěné trosky bývalého mošnovského letiště. To leží právě nedaleko nově vytyčené obchodní trasy mezi osadou Cyril a osadou Leskovec. Má tak být nejen útočištěm pro cestující karavany obchodníků, ale také jako styčným bodem, pro drobné lokální obchodníky, lovce a další. Při výstavbě stanice, navázali kontakt i s místní vesničkou v lesích, nedaleko trosek města Jičín. Ti dodávají do stanice lovenou zvěř a další zásoby. Rovněž slouží jako pozorovací a obranná skupina pro stanici. Baronka co by správce této stanice doufá ve vybudování i dalších takových stanic a posílení tak obchodních tras mezi všemi známými osadami.

Je zde možné nejen koupit exotické zboží, ale složit zde i bezpečně hlavu pokud někam cestujete. Někteří si zde najdou i drobnou práci, někdy však i velmi nebezpečnou. Za to, ale dobře placenou. Což láká někdy i nezvané hosty.

O vzniku obchodní stanice a co k tomu vedlo se můžeš dočíst v příběhu vyprávěným ze strany Baronky, která dnes stanici vede.

Co tě ve stanici čeká?

Obchodní stanice není jen bezpečným útočištěm pro poutníky a obchodníky, ale taky příležitost pro dobrý obchod nebo jak si zpestřit život a zároveň si něco vydělat. V rámci stanice se vyplatí navštívit několik klíčových postav, které mohou nabídnout právě zmíněný obchod se zbožím, které dozajista v osadě nenajdeš, ale taky zajistit kontrakty na dodávku zboží pro služby v osadě bez, kterých by to bylo víc než náročné. Jsou tu pak, ale i tací, kteří nabízejí práci. Práci, kterou by jsi v osadě hledal těžko. Pravda, občas si i ušpiníš ruce, ale za to ty odměny stojí. Malé i velké výzvy, úkoly pro jednotlivce, ale i celé skupiny. Stačí se jen zeptat toho správného a nenechat se odradit.

Ale pozor! Obchodní stanice nebude k dispozici pořád. Její dostupnost bude rozložena do časových oken, v opačném případě se nebude možné do stanice dostat.

Klíčové postavy stanice, které můžeš potkat:

  • kontraktor zásob Filipe
  • lovec hlav Nova
  • obchodník Tadeus
  • provianťák Sirka

Tyto role budou ztvárňovat hráči CP rolí, kterým se můžeš stát i ty. Pokud tě tato možnost zaujala mrkni na dostupné CP role, které nabízíme.

Obchodní stanice MOŠNOV

Přejít nahoru