Lékaři a vědci

e každý má takové štěstí jako my tady v osadě, že máme svůj tým skutečných lékařů a vědců. Ti dohlížejí nejenom na zdravotní stav a případná rizika celé osady, ale v rámci možností se snaží přijít na kloub kamennému moru (F35A1). A to ve spolupráci s ostatními zdravotníky či výzkumníky z jiných osad. Zkušenosti s pomocí v záchytných táborech jsou aplikovány i zde. Jsou tady pro všechny a to bez výjimky, člověk je musí mít v úctě a respektu. Bez nich, bychom to tu všichni brzo mohli zabalit.

Bílé pláště už nejsou co bývaly a operační sál by si už leckdo spletl s čímkoliv jen ne s tím co máme v blahé paměti z nemocnic. I přesto je potřebujeme a oni nás. Zásoby skutečných léků docházejí a tak je potřeba hledět na výrobu vlastních či hledání alternativ. Společně s členy rodiny Ráthů ještě v osadě Beskyd vybudovali první zdravotní zařízení a laboratoř, což mělo v té době velký vliv na kvalitu zdravotní péče.

Zdravotní prohlídky, kontrola pacientů i operace jsou nedílnou součásti života lékařů. Jako vědci se ve volných chvílích zajímají o to co lidově nazýváme kamenným more, byť je práce ztížená nemožností zkoumat skutečné vzorky. Dnes i práce lovců by bez nich nebyla bezpečná, jelikož před konzumací testují i maso, aby mohlo jít dál mezi osadníky.

Kdokoliv kdo by neuposlechl příkazy lékařů a nebo se pokusil ohrozit zdraví a bezpečnost osady, by měl co dočinění nejenom s našim týmem lékařů a vědců, ale taky z bezpečnostními složkami osady.

  • Rozlišovací znaky: Kdysi bílé pláště a zdravotnické vybavení. Velký červený kříž jako jejich symbol již po staletí.
  • Cíle a motivace: Udržení zdravotního stavu a bezpečí celé osady. Výzkum kamenného moru.
  • Rivalové: Kdokoliv kdo by se snažil narušit bezpečnost osady či ohrozit zdraví pacientů či jejich.
  • Politika: individuální (Hippokratova přísaha)

Podrobnosti k motivacím, cílům a politice samotných Lékařů a vědců obdržíš po registraci v tzv. guidebooku, který dostane každý člen Lékařů a vědců ke své herní postavě. Tyto náležitosti můžou a nemusí být vždy v plném souladu s motivacemi a přesvědčením tvé herní postavy.

Přejít nahoru