FAQ

Tady najdeš nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně. Než nám napíšeš svůj dotaz, prolouskej si tuto sekci. Pokud nenajdeš tady odpověď na své vlezlé dotazy nebo jinde na webu, no tak nám teda napiš. Formulář najdeš v kontaktech.

Není nutné ani podmínkou, aby hráč měl u sebe zbraň na airsoft. Nemusí mít ani larpový nůž, nicméně je takovýto hráč v nevýhodě pokud dojde k nějakému hernímu konfliktu.

Číslo bankovní účtu: 1031096708 / 5500 (RFB)
IBAN: CZ1255000000001031096708
Variabilní symbol: DDMMRRRR (vaše datum narození)
Poznámka: e-mailová adresa, kterou jsi registroval

Platby vždy zasílejte v CZK (českých korunách), platby v EUR nemůžeme přijmout, děkujeme za pochopení.

Do zprávy pro příjemce uveď email, který byl uveden v registraci a variabilní symbol datum narození ve tvaru DDMMRRRR. Jedná se o identifikační znak, abychom mohli platbu správně přiřadit. Měj trpělivost platby nemáme možnost spárovat ihned a může to chvíli trvat. Hned jak platbu spárujeme odešleme ti informační e-mail s potvrzením úhrady.

Pokud je to možné, posílejte prosím úhradu registrační částky z českých bankovních účtů. Týká se to tedy především hráčů ze Slovenska. Při případném navrácení platby si totiž naše banka účtuje značné poplatky za zahraniční platby, které pak hradíme z vlastního. Děkujeme za pochopení.

Pokud si přineseš na akci hudební nástroj, na který umíš hrát velmi rádi to uvítáme. Co se týče BT reproduktorů, je rovněž možné je také ve hře využít. Prosíme však v obou případech o nerušení nočního klidu.

Během akce budou k dispozici mobilní chemické záchody, ty udržujte v čistotě. Musí nám sloužit po celou dobu akce. Jsou zde i dva zděné suché záchody hned vedle. Sprcha již však není součástí hry, pokud si dovezete vlastní je to možné, ale počítejte i s vlastní užitkovou vodou pro tyto účely. Na umytí rukou či nádobí však voda k dispozici bude.

Zrušit registraci je možné za určitých podmínek. Pokud po skončení druhé vlny registrací registrováno 60 hráčů, včetně jejich uhrazených registračních poplatků, akce se může zrušit z důvodu nehratelnosti – pokud tedy můžeš, nenechávej registraci na poslední chvíli. Jestli by k takové situaci došlo vracíme registrační poplatek v plné výši.

Jinak je tomu v případě, že zrušení registrace bylo z Vaší strany ať již z jakéhokoliv důvodu. V tom případě jsou peníze vráceny na stejný účet, kterého byly doručeny. Jsou však snížené o sankční storno poplatek. Po celkovém uzavření registrací již není zrušení možné. V případě první registrační vlny vracíme 70% částky, u druhé vlny je to 60% a u třetí už pouze 50% z celkové částky.

Ne to není možné, šlo by o porušení pravidel a narušení hry jako takové jelikož jde o klíčový prvek hry. Pokud máš nějaké zdravotní problémy s tím spojené napiš to do registrace, ozveme se ti a vyřešíme to.

V průběhu celé akce platí přísný zákaz konzumace alkoholu a užívání omamných a návykových látek.

Samotné parkování je na příjezdové cestě k areálu. Parkujte na jedné straně a hlavně s rozumem. Při příjezdu dávejte pozor kudy vás navigace přivede, dbejte na to, aby příjezd byl po silnici viz. obrázek. Některé navigace vedou zpoza areálu, po polní cestě, která není sjízdná běžnými auty.