ČerChill’s pub

Náš bar, hospoda, pub, chill zona nebo jak chcete. Prostě místo, kam si všichni jednou za čas chodí odfrknout. Najdeš tu snad vše co je potřeba, pití všeho druhu a sem tam i nějaký ten gáblík, když zrovna barmanka TAYA uvaří. Taya ten podnik vede od samého začátku a opravdu skvěle, hlavně pevnou rukou. Nikdo si netroufne tady dělat bordel a těch pár odvážlivců vždy rychle někdo srovná do latě. Je to ženská od rány, ale s úsměvem na tváři. V osadě má své nedotknutelné místo. Když je hezky jde i sedět venku, skoro to připomíná hospody za starých dobrých časů. A pokud se opravdu štěstí usměje, tak díky benzínu a generátoru máme i noční osvětlení.

Venku na zdi najdeš i vývěsku, kde najdeš nejen zajímavé informace, ale pokud hledáš práci tak i nějaký ten kšeftík. Rozhodně ČerChill’s PUB je místo, které by jsi měl pravidelně navštěvovat, neprohloupíš. Najdeš ho mezi hernou Falešné ESO a prodejnou ARMA, takový podlouhlý komplex u jižní zdi osady. Nemůžeš to minout, je tam i nemocnice.

Tak se dobře bav a hlavně nedělej bordel, ten je jinde a tam se taky musíš chovat slušně nebo se zlou potážeš. A pamatuj tady se zbraněmi neohání.

Přejít nahoru