ČerChill’s pub

Náš bar, hospoda, pub, chill zona nebo jak chcete. Prostě místo, kam si všichni jednou za čas chodí odfrknout. Najdeš tu snad vše co je potřeba, pití všeho druhu a sem tam i nějaký ten gáblík. Naše barmana Taya ten podnik vedla od samého začátku. Nikdo si netroufne tady dělat bordel je to takové neutrální místo a kdo to přeci jen zkusí, ten se zlou potáže. Jenže poslední zimu se dala dohromady s našim hrobníkem a spolu osadu opustili. Taya předala vedení podniku jedinému člověku, kterému v osadě důvěřuje a to je KAI.

Když je hezky jde i sedět venku, skoro to připomíná hospody za starých dobrých časů. A pokud se opravdu štěstí usměje, tak díky benzínu a generátoru máme i noční osvětlení. Venku na zdi najdeš i vývěsku, kde najdeš nejen zajímavé informace, ale pokud hledáš práci tak i nějaký ten kšeftík. Rozhodně ČerChill’s PUB je místo, které by jsi měl pravidelně navštěvovat, neprohloupíš. Najdeš ho mezi hernou Falešné ESO a prodejnou ARMA, takový podlouhlý komplex u jižní zdi osady. Nemůžeš to minout, je tam i nemocnice.

Tak se dobře bav a hlavně nedělej bordel, ten je jinde a tam se taky musíš chovat slušně nebo se zlou potážeš. A pamatuj tady se zbraněmi neohání.

Přejít nahoru