Falešné eso

Herna Falešné eso má dosti bouřlivou minulost a u jejího vzniku skutečně stálo jedno falešné eso a tři bratři. Teď však jde o naše hlavní centrum neřesti v podobě hazardu, kterou již vlastní rodina Rothschildů. Ti vidí v herně potenciál a možnost jak se opět po přesunu postavit na své nohy po tom co přišli o část svého jmění. Karty a kolo štěstí jsou zde na denním pořádku, ale najdeš tu i nevinné hry jako šipky nebo deskovky. Případně můžeš zkusit štěstí v řešení hlavolamů. Hernu najdeš hned vedle baru ČerChill’s pub u jižní zdi, u hřbitova doprava.

Někdy se tady pořádají i turnaje ať už pořádané hernou nebo si přítomní hráči udělají takové klání mezi sebou, točí se v tom slušné prachy a u toho prostě chybět nesmíš pokud tomu aspoň trochu rozumíš.

Jde si tady viděla i slušné prachy, ale viděl jsem tady i takové co tu prohráli i vlastní kvér a to už není hezký pohled. Tak dej bacha. Nebo si taky můžeš půjčit nějaké peníze od rodiny Rothschildů, ale to už je pak tvůj boj. Dělej jak myslíš.