Falešné ESO

Herna Falešné ESO má dosti bouřlivou minulost a u jejího vzniku skutečně stálo jedno falešné eso a tři bratři. Teď však jde o naše hlavní centrum neřesti v podobě hazardu, kterou již vede rodina Rothschildů. Ti vidí v herně potenciál a možnost jak se opět po přesunu postavit na své nohy po tom co přišli o část svého jmění. Karty a kolo štěstí jsou zde na denním pořádku, ale najdeš tu i nevinné hry jako šipky nebo deskovky. Případně můžeš zkusit štěstí v řešení hlavolamů. Díky rodině herna opět vzkvétá a oni rozšiřují své služby.

Jejich pýchou jsou turnaje v pokeru, ke kterému se váže i legenda s bývalým zástupcem starosty Pandou. Turnaje se zúčastnily všechny významné osobnosti osady a on turnaj vyhrál a posledních několik kol se ani nedíval na karty. Pak sbalil výhru a už ho nikdy nikdo neviděl. Od té doby si turnaj nenechá nikdo jen tak ujít, pokud se na něj teda dostane. A že už nemáš prachy? Nevadí rodina ti ráda poskytne finanční podporu.

Jde si tady viděla i slušné prachy, ale viděl jsem tady i takové co tu prohráli i vlastní kvér a to už není hezký pohled. Tak dávej bacha. Hernu najdeš hned vedle našeho ČerChill’s PUBu ve velkém komplexu v jižní části osady. Je tu i prodejna ARMA a nemocnice. Nemůžeš to minout.

Přejít nahoru