ARMA a tržiště

ARMA

ARMU najdeš nově hned mezi barem Čerchill’s PUB a nemocnicí. Nemůžete to minout. Pokud potřebuješ kvér, munici nebo nějaké další příslušenství tak jsi na správném místě. Občas tady zakopneš i o nějaký dobrý kšeft co ti vynese nějakou tu minci.

Myšlenku obchodů ARMA ještě před dopadem znovu uvedl jeden zazobaný fanda zbraní atd. Před dopadem zdrhnul i se svou „truhličkou“ Bitcoinů asi někam do Ruska. Odtamtud dál řídí síť svých obchodů se zbraněmi a municí, mluví se o tom, že má i svou soukromou armádu. Nešťastnou nebo možná šťastnou náhodou se nám otevřel jeden takový ARMA obchod i u nás. Když se jedno vozidlo z karavany porouchalo a bylo nuceno zde zůstat, rozhodli se i jeho dva řidiči Tony a Nikolas zde zůstat a vytvořit zde zázemí ARMY i když to původně v plánu nebylo. Zásobují nás tak zbraněmi, servisem a municí. Mají v nabídce i spoustu dalších užitečných věcí a zajímavostí. Pro náhodného zájemce se i nějaká ta prácička najde.

Co víc, aktivně podporují zdejší Modré přilby a to především municí a částečně i žoldem. Udržují si tak takový status quo a možnost zůstat osadě na blízku a tak i pod její ochranou. Tuto závislost nerad vidí Nový věk, který pochybuje o „zdraví“ tohoto kontraktu. Jejich přínos jim, ale upřít nelze. Bez nich už bychom, asi byli ztraceni nebo naprosto bezbranní. Trh se zbraněmi a munici celý ovládají a dávají si setsakra záležet, aby to i tak zůstalo. Podvést se je snažilo už spousty lidí, málo z nich však o tom už může vyprávět. Jejich místo by snad chtěla každý.

Tržiště

Je zde snad skoro vždycky živo. Hospoda, ARMA, nemocnice, konkubíny, ale taky je tu hlavní oznamovací tabule a stánky všeho druhu. Myslím, že náš trh by nám mohla závidět leckdejaká osada. Máme zde stánky s jídlem, zbožím, ale i nejrůznější služby a zábavu. Je tady Mona a Lola s jejím stánkem porozumění, jestli mě chápeš (jedná se o masáž od profesionální masérky). Nedílnou kulturní vložkou na našem trhu je herna Falešné ESO, která je aktuálně pod správou rodiny Rothschildů. Hanibal a Kaputo se starají o klasický prodej, zatímco Baronka odešla z osady a založila vlastní obchodní stanici Mošnov. Pak jsou tu naši arabové, kteří vždy dokáží překvapit svou nabídkou. Nemají toho mnoho, ale za to vždy jde o luxusní zboží. Jejich největším lákadlem je však prvotřídní čajovna Karrada. Arabskou komunitu s jejich čajovnou i obchodní nabídkou však najdeš v jejich zázemí mimo samotný trh. V rámci tržiště je i posezení a když se poštěstí toho luxusu, že máme i benzín tak je i osvětlená.

V rámci trhu, ale i někdy mimo něj jde sehnat snad absolutně všechno. Jídlo a voda je snad základ, ale je tady spousta dalšího zboží a komodit. Snad navázáním styků s obchodní stanicí se i nabídka nejen rozroste, ale zásoby se doplní. Začíná být nedostatek absolutně všeho.

Přejít nahoru