Herní deník

Nová experimentální herní mechanika, kterou jsme se rozhodli zařadit do hry. Zapojit se do ní můžeš dobrovolně při registraci na akci. V čem mechanika herního deníků spočívá? Chceme za jeho pomoci rozšířit a prohloubit perspektivu samotného příběhu. Úvodní příběh s historií jsme sepsali a příběh prvního ročníku budeš utvářet ty, společně s ostatními. Ale nemáme šanci se dozvědět o všem co uděláte i prožíváte, proto obdržíš herní deník (zápisník), kde budeš zaznamenávat své prožitky v osadě, klidně i poznámky atp.

Na konci hry si deníky vezmeme zpět a společně s tím co víme a co si přečteme se budeme snažit sepsat poutavý příběh o tom co se stalo. Třeba právě tvůj deník, nám dá nahlédnou na různé aspekty a momenty děje z úhlu, který jsme neměli šanci poznat ani vidět.

Pokud by mechanika fungovala dobře a proběhla ve více ročnících a vzniknuvší příběhy by byly skutečně poutavé, měli bychom zájem o vytvoření uceleného díla ze světa Asteroidu.

Zní to zajímavě, zaujalo tě to aspoň trochu? Tak nezapomeň při registraci zaškrtnout pole herní deník, a zúčastníš se tak této mechaniky. Věříme, že to někam povede.

Nic není povinností a ani když se zapojíš do experimentu, nenutíme tě cíleně vytvářet obsah. Pokud ti psaní deníku nesedne, nevadí.

Přejít nahoru