Bonusová možnost u registrace

Herní deník, byla skvělá myšlenka pro herní mechaniku, která by ve výsledku mohla obohatit celý larp a příběhový svět kolem. Bohužel své vizi nedostál a tak ho již na akci neuvidíte. Jen pro představu ze 124 rozdaných herních deníků se nám jich vrátilo 9, ty však byly zajímavé a přesně tak jsme si to představovali, ale bylo to prostě málo. Dotyčným pisatelům děkujeme.

Novinkou bude tzv. „bonusová možnost – herní úkol“, nenechte se zmást názvem. Neznamená to, že ti co si tuto položku při registraci nezvolí nedostanou herní úkol. Herní úkoly budou stále dostupné všem během celé akce.

Tato nová možnost je pomůckou především pro nás organizátory. Hráč nám tímto bude dávat svolení, že jeho postavu můžeme zapojit do nějakého herního úkolu. Tyto úkoly totiž mohou mít i negativní dopad na daného hráče a jeho postavu. Předejde se tak tomu, abychom někomu náhodnému zničili celou hru nevhodným úkolem, který si sám nevybral. Takto registrovaní hráči jdou do hry s vědomím, že jejich postava může být součásti nějakého náročného, komplikovaného úkolu, který může mít jakékoliv negativní dopady na jejich postavu.

Nicméně to automaticky neznamená, že každý takto registrovaný bude součástí nějakého úkolu, pouze nám to dává seznam adeptů, které se pokusíme co nejvhodněji využít a zúžit tak výběr postav, které se svou specifikací pro daný úkol budou hodit. Je tedy vhodné tuto možnost zvážit jestli jí využít a podstoupit tento bonus či nikoliv.

Věříme, že se určitě najde dost odvážlivců. Pro milovníky výzvy jasná volba, pak už jen doufat, že tě vybereme do nějakého kůl úkolu.

Přejít nahoru